Po projekci výpomoc s realizací

Protože víme své, víme i to, že když už se někdo rozhodne pro přírodní čistírnu, rád by si ji aspoň částečně postavil svépomocí, rád si to udělal tak, jak naprojektováno jest.

Proto připravujeme jakýsi "manuál pro zručné a šikovné stavitele vlastních čistíren", nicméně musíme si vytvořit dostatečnou zásobu fotodokumentace ve stylu "jak na to".

Jako ochutnávku (zatím bez popisků) Vám nabízíme pár kousků fotografií, jak řešit co možná nejlevněji a zároveň nejlépe a nejefektivněji úpravu septiku. Není septik jako septik. Jeho návrh ovlivní činnost celé čistírenské soustavy. Proto jsou i úpravy vnitřního uspořádání velice důležité, dalo by se říci, zásadní! Úprava septiku vám může zajistit nezapáchající a zároveň lépe čistící zařízení, než cokoli dražšího. Očekáván může být bezproblémový a bezstarostný provoz  zařízení. Víme taky, že když už si někdo staví čistírnu svépomocí, sám dohlédne na to, aby byla postavena s nejlepším svědomím. Cílem našich projektů v kombinaci se svépomocnou výstavbou a doplněnou "nápovědou" je skvělý výsledek, spokojený provozovatel i správce vodního toku, který se při procesu povolování naší čistírny vždy podílí svým názorem na jeho realizování.

Pojďte se tedy podívat na pár ukázkových fotografií. Popisky dodáme až s manuálem.

A hurá do práce!

Tým ConWe