Jsme nejlepší! Vyhráli jsme první místo!

Přátelé, kamarádi,

jak řekl klasik: my Vám ty medaile přivezeme..

Neuvěřitelné, neskutečné. Napravujeme reputaci starých kořenových čistíren naší moderní přírodní čistírnou, která pracuje na základě patentového řešení VUT v Brně.

Námi projektovaná čistírna v obci Hlína (Ivančicko) je zatím a pouze ve zkušebním provozu, ale už první výsledky stojí za to! Kromě pozitivních výsledků, souvisejících s kvalitou vody na odtoku, byla tato stavba posuzována i jiným pohledem. Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice přihlásil naši ČOV do soutěže s názvem "Vodohospodářská stavba roku 2022".

Jak to celé dopadlo? Vyhráli jsme cenu VODOHOSPODÁŘSKÁ STAVBA ROKU 2022!

https://www.sovak.cz/cs/clanek/vyhodnoceni-souteze-vodohospodarska-stavba-roku-2022

Věříme, že čistírna bude dělat dobré jméno nám i samotné technologii. Věříme, že bude vzorem pro soustu nových a dalších malých obcí. Budeme ji bedlivě navštěvovat, sledovat, optimalizovat provoz a vše analyzovat a vyhodnocovat. Všechny naše další projekty budou snad minimálně takto kvalitní!

Děkujeme Svazku vodovodů a kanalizací Ivančice, že naši čistírnu přihlásili do soutěže. A děkujeme všem, které tento projekt oslovil. Koho ještě neoslovil, ozvěte se nám, my Vám ji rádi předvedeme v plné parádě..

Tým


ConWe s. r. o.